Mobil.

Yazılım, tasarım, e-ticaret, mobil gibi birçok dijital alanda bir sürü faydalı bilgi. Hemen kendi işinizde bunları hayal edin!

Mobil uygulamalar akıllı telefonlarda ya da tabletlerde kullanılmak üzere geliştirilen yazılımlardır. Android işletim sistemi ya da IOS işletim sistemi için geliştirilen bu tür yazılımlar kullanıcılar açısından birçok kolaylık sağlamaktadır. Birçok mobil uygulama genellikle akıllı cihazlara tanımlı olarak gelirken ayrıca isteğe bağlı olarak da cihazlara indirilmek sureti ile kullanılabilir. Mobil uygulamaların bazıları ücretsizdir bazıları ise ücretli olarak üretilir. Web sitelerine kıyasla kullanımı daha pratik olan mobil uygulamalar firmaların marka kimliği yaratması yönünde de onlar açısından avantaj yaratmaktadır.

Mobil işletim sistemlerine yönelik olarak yapılan çalışmalar her geçen gün daha da ileriye gitmektedir. Buna bağlı olarak da mobil uygulama yazılımı esnasında karşılaşılan birçok problem meydana gelmektedir. Bu problemlerin birçoğu hakkında araştırmalar yapıldığında tatminkâr veriler sunan kılavuzlar ve makaleler bulmak oldukça güçtür. Pek çoğu alışılagelmiş ve herkes tarafından bilinen sorunlara çözüm sunarken bir yandan da tedavülden kalkmış ve güncelliğini yitirmiş rehberler ile bireylerin karşısına çıkmaktadır. Ancak Moyo Mobil Uygulamalar kategorisi altında verilen makaleler;

  • Güncel sorunları takip edip, başarılı çözüm yollarını açık, anlaşılır ve görsel ile desteklenerek sunar,
  • Herkesin kolayca erişebileceği ve oldukça pratik bir biçimde çözebileceği ‘’baya’’ çözümler yerine kişilerin karşılaştıklarında başarı ile çözümleyemediği sorunları ele alır.
  • Sadece karşılaşılan sorunların çözümüne ilişkin kılavuz niteliği taşımaz, aynı zamanda farklı bilgilerin ve pratik yaklaşımların sunulduğu rehber yazıları ile de ihtiyaç duyulan arşivi karşılar.
Aklınızda bir proje varsa...
Bizimle iletişime geçin.
TEKLİF AL
Bizi Arayın