Genel.

Yazılım, tasarım, e-ticaret, mobil gibi birçok dijital alanda bir sürü faydalı bilgi. Hemen kendi işinizde bunları hayal edin!

Shopify Nedir?

Geldiğimiz noktada teknolojik gelişmeler bütün tartışmaların üzerindedir. Bugün dünyada milyarlarca insan internete…

detail Devamını Oku

Ktunnel Proxy Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Ktunnel proxy nedir? Proxy vekil sunucu olarak Türkçeye çevrilebilir. İnternet bağlantılarında aktif olarak kullanılan bu servis ağı, daha güvenli ve hızlı bir…

detail Devamını Oku

Google Chrome’da Bağlantınız Gizli Değil Hatası Nasıl Çözülür

Masaüstü, diz üstü ve tüm akıllı cihazlarda Google Chrome tarayıcında “ bağlantınız gizli değil” hatası alınabilir. Google Chrome en çok kullanılan…

detail Devamını Oku

SEO Uyumlu Web Tasarımı Nedir?

SEO kelimesini etrafımızdan ya da internetten sürekli olarak duymaktayız. Bu sektör öyle geniş bir alana yayılmış olmalı ki SEO uzmanları adı verilen bir meslek dalı da bulunmaktadır.

detail Devamını Oku

403 Forbidden Hatası Nedir? 403 Hatası Nasıl Çözülür?

Dijital ortamda gerek kendi kullanımlarınıza bağlı olarak gerek sistem sorunlarından kaynaklı gerekse de genel kullanımlara ilişkin arızalardan dolayı hatalarla karşılaşılabilir. Bunlardan biri de 403 hatasıdır. Farklı durumlara göre değişiklik…

detail Devamını Oku

DNS Ayarları Nasıl Değiştirilir?

DNS bilgisayarlarda yararlanılan bir sistemdir ve bu sistemin ayarlarının yapılması zaman zaman gerekli olan bir durumdur. Domain Name Server teriminin baş harfleri kullanılarak oluşturulan DNS tanımlaması ile ilgili olarak yapılacak ayar işlemlerinde öncelikle bilinmesi…

detail Devamını Oku

DNS_probe_finished_nxdomain Hatası ve Çözümü

Zaman zaman karşılaşılan problemler arasında yer alan DNS sunucularına yönelik problemler çeşitli nedenlere bağlı olarak oluşabilmektedir. DNS-Probe-Finisheed-Nxdomain Hatası ve Çözümü merak edilen konular arasında yer alırken DNS’nin ne olduğu da bilinmesi gerekenler arasında bulunur.

detail Devamını Oku

Web Tasarım Firması Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bir web tasarım firması seçerken nelere dikkat etmeliyiz? düşüncesinde olan kullanıcılarımız bunları göz önünde bulundurarak firma tercihi yapabilirler.

detail Devamını Oku

Web Tasarım Çeşitleri Nelerdir?

İçerisinde bulunduğumuz 21.yüzyılın İnternet ve Bilişim Çağı olarak nitelendirilmesi sonucu hemen hemen her işimiz internet üzerinden yapılmaya başlanmıştır.

detail Devamını Oku

Profesyonel Web Tasarım Nasıl Olmalıdır?

Çağımızın teknolojilerini güncel olarak takip eden kurumsal şirketler yazılım gibi teknolojilerden maksimum düzeyde fayda sağlamak amacıyla bazı yatırımlar yapmaktadır.

detail Devamını Oku

İnsanlar geleneksel yöntemlerin dışında internet ortamları aracılığı ile birçok faaliyeti gerçekleştirmekte gerek ticari etkinliklerinde gerekse günlük yaşamlarında bilgisayarlardan ya da telefonlarındaki mobil uygulamalardan yararlanmaktadırlar. Geleneksel medya yerini sosyal medyaya bırakmış ve ticari faaliyetler internet üzerine taşınmış durumdadır. Bundan dolayı da web siteleri önemli hale gelirken ürün ya da hizmet satmak isteyen kişilerin bu mecralardan yararlandığı görülmektedir.

İnternet ortak paydasında telefon ve bilgisayar kullanımın artmasına paralel olarak gerek yazılım gerekse kullanım sürecinde pek çok sorunlar ile karşılaşılmaktadır. Bu sorunların; ilgili olduğu kategoriler altında açık, anlaşılır nitelikte paylaşılması ve paylaşılan rehber yazıların güncellenmesi oldukça önemli bir ihtiyaçtır. Moyo Genel Kategorisi altında paylaşılan kılavuz makaleler; ziyaretçilerinin istifadesine sunulan diğer kategorilere girmeyen konular hakkında ele alınmıştır.

Genel başlığı altında güncel problemlere ilişkin sunulan çözüm yollarının yanı sıra büyük bir bilgi arşivi özelliği taşıyan makaleler ile yeni bilgiler öğrenmek isteyen bireylere ihtiyaç duydukları içerikleri sağlamak gayesi benimsenmektedir.

Aklınızda bir proje varsa...
Bizimle iletişime geçin.
TEKLİF AL
Bizi Arayın